Emine KONAKÇI SORUMLU MÜDÜREmine KONAKÇI SORUMLU MÜDÜR 

Manavgat doğumlu, ilk, orta ve Lise öğrenimini Manavgat’ da yaptı, Yüksek öğrenimini Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünde tamamladı. İlk görevine Akıncı Lisesine bağlı Ana Sınıfında başladı. Mesleki kariyerinde 15.yılında, Şu an Mini Kolej Ailesinde Sorumlu Müdür olarak aramızda.

SEHER AKPINAROĞLU

SEHER AKPINAROĞLU
SEHER AKPINAROĞLU

4 yaş grubu öğretmeni 1988 erzincan doğumlu manavgat anadolu kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunu.bagımsız anaokulu ve başarı kolejinin anasınıfı bölümünda görev yapmıştır. 3 yıldır kurumumuzda görev yapmaktadır.

Hulya-Aydemir

Hulya-Aydemir
Hulya-Aydemir

 3 yaş grubu öğretmeni 1990 tokat doğumlu manavgat anadolu kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü mezunu.şuan eskişehir anadolu üniversitesi sağlık kurumu işletmesi bölümüne devam etmekte. bagımsız anaokulu ve toros ilk ögretim anasınıfında da görev yapmıştır. 4 yıldır kurumumuzda görev yapmaktadır.


Çilem-Erol
5 yaş grubu öğretmeni 1991 Manavgat doğumlu Manavgat Anadolu Kız Meslek lisesi çocuk gelişimi Çilem-Erolmezunu.Şuan Eskişehir Anadolu üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümüne devam etmekte , kurumumuzda görev yapmaktadır.

Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir